Sunday, April 10, 2016

Vitamin C Barbie

I've been wanting this doll for... ages! I have no idea who the portrayed artist is, sorry, but the doll is fabulous. I love her face and crazy hair. I'd like it even more, if it wasn't kanekalon. I've seen her rerooted by many people, but I'm not planning to do anything with mine - too much fuss.

Chciałam mieć tę lalkę od... wieków! Nie mam pojęcia o artystce, którą ma przedstawiać, przykro mi, ale sama lalka jest świetna. Uwielbiam jej twarz i szalone włosy. Podobały by mi się jeszcze bardziej, gdyby nie były z kanekalonu.  Widziałam, że wielu ludzi zrerootowało ją, ale mojej nie zamierzam ruszać - za dużo zachodu z tym.

Vitamin C Barbie - boxHer clothes are well made, however the combination of colors and shapes is questionably pretty. This type of plastic trousers has a tendency to turn sticky or flaky over time, but my survived 16 years in the box quite well. There are minor cracks at the back, because of my removing the trousers, but they're barely visible.
The hairpieces are forgettable. They're supposed to be attached with a piece of velcro, which doesn't work very well.

Jej ubranka są porządnie zrobione, chociaż połączenie kolorów i fasonów jest wątpliwej urody. Ten typ plastikowych spodni ma tendencje do lepienia się albo łuszczenia z czasem, ale moje przetrwały zapudełkowane 16 lat w całkiem niezłym stanie. Mają z tyłu drobne pęknięcia, bo je zdejmowałam, ale ledwo widoczne.
Pasemka włosów można sobie darować. Przyczepia się je kawałkiem rzepa, który nie działa za dobrze.
Vitamin C Barbie - back of the box

I've been so excited to have an M2M nostalgic body ready for VitC! And it's such a fail, because she's a bit darker and much pinkier! Although, not as pink as Raquelle. She's somewhere between Raquelle and nostalgic. It looks a bit worse in reality than on the photos, however, take an adjustment on me being a perfectionist when it comes to skin tone match.

Tak się cieszyłam, że mam od ręki ciałko M2M dla VitC! I taka porażka, bo jest nieco ciemniejsza i dużo bardziej różowa! Chociaz nie tak różowa, jak Raquelle. Jest gdzieś pomiędzy Raquelle i nostalgic. W rzeczywistości wygląda nieco gorzej, niż na zdjęciach, ale weźcie poprawkę na to, że jestem perfekcjonistką, kiedy idzie o dopasowanie koloru ciałka.
Vitamin C Barbie on Made to Move body (nostalgic)
I've been talking to Mangalarga, and she said her VitC was a perfect match to the nostalgic skin tone, so there might ba a problem with my doll alone.

Rozmawiałam z Mangalargą i powiedziała, że jej VitC pasuje idealnie do odcienia nostalgic, więc problem może być tylko z moją lalką.
Vitamin C Barbie on Raquelle's body

Vitamin C Barbie on M2M (nostalgic) body

23 comments:

 1. Jest śliczna :) Ostatnio gdzieś mi mignęła chyba na allegro, to ta sama panna?
  Powstrzymałam się przed kupnem tylko dlatego, że z buźki przypomina Tris, ale te żółte włosy robią furorę :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie, moja przyjechała z eBaya. Nie zauważyłam wcześniej, ale rzeczywiście jest podobna do Tris. @.@

   Delete
 2. Śliczna jest, te kanarkowe włosy są genialne. Mold to Lea czy Goddess?

  ReplyDelete
  Replies
  1. ... ani Lea, ani Goddess - tylko Mbili :)

   Delete
  2. No co Ty? Byłam przekonana, że to goddess :O

   Delete
  3. ŚWIAT PORCELANOWYCH LAL - Mbili ma krótszą twarz, szerszy nosek i większe usta.

   Delete
  4. Goddess, chociaż Mbili z taką kolorystyką też byłaby ciekawa. :)

   Delete
 3. Gratuluję nowego nabytku. Lalka wygląda naprawdę dobrze na nowym ciałku. Podoba mi się jej twarz i oszczędny makijaż - jest naturalna. Super panna :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Włosami nadrabia, ale zgadzam się, tez mi się podoba jej naturalna buźka. ;)

   Delete
 4. Jej twarz jest wspaniała i wcale się nie dziwię, że jej wypatrywałaś. Aby jednak otrzymać idealną lalkę koniecznym jest wydać kolejne pieniądze na dopasowane ciałko i tym samym z dwóch lalek robi się jedną... ale cóż, koszty się nie liczą, kiedy chodzi o oryginalną, cudną piękność :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ach, ten ból portfela... ;) Na razie lalki u mnie muszą się dzielić ograniczona ilością ciałek M2M. :(

   Delete
 5. Hello from Spain: I really like this doll. Fabulous new body os Raquelle. Keep in touch

  ReplyDelete
 6. Replies
  1. Jako artystkę czy jako lalkę? Bo tej pierwszej nie kojarzę za bardzo, za to co do lalki się zgadzam. :)

   Delete
 7. JAKIEŻ lagunowe spojrzenie
  ma ta Twoja Vitaminka ♥

  ReplyDelete
 8. Bardzo udana lalka :) Barbie o takich włosach było bardzo mało, chyba tylko jeden playlinowy superstarek i kilka (pięć?) "kolekcjonerskich".
  A byłoby tak fajnie móc wybierać spośród kolorowowłosych.

  ReplyDelete
  Replies
  1. O ja cie, aż tyle ich było? Ja kojarzę tylko Mod Color Magic i nieco współcześniejszą Modern Circle Barbie. Aż się zapaliłam, uwielbiam takie zwariowane kolory owłosienia u lalek. :)

   Delete
 9. Jest piękna a ten koloryt włosów świetnie się dopasowuje do tej delikatnej buzi:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...