Thursday, July 13, 2017

Disney Descendants - Freddie

Mystery approaching || Zbliża się tajemnica
Freddie was the last girl from Disney's Descendants I wanted to have. Now, only Jay is left on the wishlist, however, if I ever encounter reasonably priced other characters, I might reconsider.

Freddie jest ostatnią dziewczyną z Następców Disneya, którą chciałam mieć. Teraz na liście życzeń został tylko Jay, ale jeśli trafię inne postacie w rozsądnych cenach, mogę zrewidować plany.

 
Disney Descendants Freddie doll by Hasbro
My Freddie has unevenly painted dots under the eyes and she is the first Descendants doll with facial screening issues I've seen. Up till now I felt quite confident with Hasbro's dolls, but it seems the quality is plummeting in all dolly world. Ah well, it's only the dots, I can live with that, other features are perfectly ok.

Moja Freddie ma nierówno namalowane kropki pod oczami i jest pierwszą lalką z Następców z problemem z kontrolą jakości malunku, jaką widziałam. Jak dotąd miałam nieco zaufania do lalek Hasbro, ale najwyraźniej spadająca jakość dotyka całego lalkowego światka. Ale to tylko kropki, mogę z tym żyć, kiedy pozostałe szczegóły są ok.
Disney Descendants Freddie signature doll by Hasbro
The Descendants dolls have quite cool, poseable bodies and the boys are treated equally with the girls. I started thinking, I should try to find their matches for head swaps too... Only, I've never removed their heads, so I have no idea what's the mechanism used and my experiences with Hasbro's Sindy's head manipulations were not the easiest ones.

Lalki z Następców mają dość fajne, artykułowane ciałka, a chłopcy zostali potraktowani na równi z dziewczynami. Przeszło mi przez myśl, żeby im też naleźć pasujące główki na przeszczepy... Tylko nigdy nie zdejmowałam im łebków, więc nie wiem, jaki mechanizm zastosowano, a moje doświadczenia z główkami Sindy od Hasbro nie należały do najprostszych.

Disney Descendants Freddie signature doll by Hasbro
I really like her face - it seems slightly teasing.

Podoba mi się jej twarz - nieco przekorna.

Disney Descendants Freddie doll by Hasbro
All of her accessories are well made, the fashions are nicely finished (although mostly made in one piece, I mean the top and skirt).

Wszystkie akcesoria są dobrze zrobione, ubranka nieźle wykończone (chociaż większa część stanowi całość, mam na myśli top i spódnicę).

Disney Descendants Freddie doll by Hasbro


This pretty guy wanted to see what I was doing || Ten śliczny gość chciał podejrzeć, co robię

11 comments:

 1. Piękny i bardzo za interesowny ten kość :)
  Joy jest nieuchwytny przynajmniej u nas, bo jak do tej pory to nie napotkałam się na niego, a tylko w zasadzie on mi się podoba ;-)
  Twoja Freddie ma bardzo ciekawą buźkę :D
  Pozdrawiam serdecznie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ktoś ostatnio dorwał go w TKMaxx, do tego w nieprzyzwoicie przystępnej cenie, ale niestety w mojej okolicy jest również nieuchwytny. Pozdrawiam!

   Delete
 2. Aj tam kropek się czepiasz :) ładna jest. Na moje szczęście więcej Przestępców nie chcę- no chyba, że będą na wyprzedażach tak nieprzyzwoicie tanie jak pierwszy wypust :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No taka upierdliwa się zrobiłam, że mi kropki solą w oku. ;P Też bardzo liczę na wyprzedaże. I że druga seria się u nas pokaże w ogóle.

   Delete
 3. Ale fajna :) chyba pierwszy przestępca którego mam ochotę zaprosić :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo mi się podoba :) Zupełnie nie przeszkadza mi nierówny makijaż :)

  ReplyDelete
 5. Śliczna panienka!Bardzo ciekawą ma buźkę.Zaprosiłabym do domu bez wahania.
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 6. Też mi się podoba, jest taka troszkę łobuzerska a kropki nie mają aż takiego znaczenia. Zdecydowanie można z tym żyć :)))

  ReplyDelete
 7. Wydając tę serię Hasbro zrobiło mi ogromną niespodziankę, bo wszystkie, wydane w niej lalki są bardzo dopracowane koncepcyjnie i obdarzone charakterem. Szkoda mi, że nie popłynęły na fali popularności, bo było je dość ciężko dostać w naszych sklepach, a im dalej, tym gorzej.

  ReplyDelete
 8. Jest naprawdę śliczna! :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...